حسگر خورشیدی Sun Sensor

در حال حاضر ماهواره‌ها نقش حیاتی در پیشرفت تکنولوژی، اقتدار نظامی، برتری اقتصادی و رفاه انسانها دارند که کشورهای سازنده مدیریت ویژه‌ای در این حوزه‌ها دارند. ما با افتخار اعلام می کنیم که به طراحی و تولید حسگر خورشیدی دیجیتال دو محوره‌ با دقت عالی برای ماهواره‌ها رسیده‌ایم که تا‌کنون در انحصار چند کشور بوده‌است و موفق به بومی سازی آن شده‌ایم و توانسته‌ایم نقش شایانی در اقتصاد مقاومتی کشور داشته باشیم.این حسگر برای کنترل وضعیت ماهواره استفاده می شود.

حسگر خورشیدی به عنوان یکی از مهمترین حسگرهای ماهواره، وظیفه تعیین زاویه بردار خورشید نسبت به بدنه ماهواره را بر عهده دارد که برای تعیین وضعیت ماهواره استفاده می‌شود.

حسگرهای خورشیدی با تنوع در دقت، توان مصرفی و ابعاد توانسته‌اند برای طیف وسیعی از کاربردهای فضایی در نظر گرفته شوند که در نتیجه به یک جزء لاینفک در فرایند ADCS ماهواره‌ها تبدیل شده‌اند. کاربرد آنها برای تعیین وضعیت ماهواره، موشک، هواپیما، کشتی و تولید انرژی خورشیدی و‌مانند آن می باشد.

این محصول دانش‌بنیان، تست‌های عملکردی، شرایط محیطی، EMC/EMI و TID را در آزمایشگاه‌های داخل کشور و بر اساس استاندارد‌های ECSS آژانس فضایی اروپا با موفقیت گذارنده است.

کاتالوگ

برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش تماس با ما مراجعه شود

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. علی گفت:

    کیفیتش خیلی عالیه…جای تبریک داره واقعا و انشالله که حمایت بشه ازتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *